Adwokat Rzeszów – Kancelaria Adwokacka

Oferujemy profesjonalne usługi prawne - reprezentowanie w postępowaniu, porady prawne

Wiktor Gamracki

Adwokat

Specjalista z zakresu prowadzenia złożonych postępowań sądowych w sprawach cywilnych oraz karnych. Prawnik procesowy z wieloletnim doświadczeniem zawodowym. Posiada praktykę w bieżącej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych. Posługuje się językiem angielskim.

Adwokat Wiktor Gamracki

Wykształcenie

Odbył aplikację adwokacką w rzeszowskiej Izbie Adwokackiej, która została zakończona egzaminem zawodowym. Ukończył jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej na kierunku prawo. W czasie studiów na Wydziale Prawa i Administracji UMSC uczestniczył w seminarium z prawa handlowego. Obronił pracę magisterską dotyczącą problematyki umów z uwzględnieniem aspektów umowy ubezpieczenia.

Działalność

Przez cztery lata pracował w wiodącej kancelarii adwokackiej w Rzeszowie jako aplikant adwokacki. W tym czasie, na zasadzie udzielonego przez patrona upoważnienia – pełnomocnictwa substytucyjnego występował w sądzie w sprawach cywilnych i karnych. Prowadził wiele postępowań gospodarczych, w szczególności procesy o zapłatę. Od dwunastu lat z powodzeniem prowadzi własną kancelarię. Doradza podmiotom gospodarczym oraz osobom fizycznym. Wielokrotnie reprezentował klientów w procesach sądowych jako pełnomocnik, obrońca. Specjalizuje się w prowadzeniu spraw spadkowych oraz rodzinnych.

Prywatnie

Mieszka w Rzeszowie. Lubi aktynie spędzać czas wolny.

Uprawnienia do wykonywania zawodu

Adwokata Wiktora Gamrackiego znajdziesz w rejestrze adwokatów prowadzonym przez Naczelną Radę Adwokacką. Należy do Okręgowej Rady Adwokackiej w Rzeszowie. Jest wpisany na listę obrońców w sprawach karnych, którą dysponują sądy.

Przewiń na górę