Porady prawne

Porady prawne adwokat

Doradztwo prawne

Porady prawne udzielane przez prawników kancelarii adwokackiej dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jaki i korporacyjnych. Zapewniamy doradztwo prawne dla instytucji państwowych oraz samorządowych.

Porady prawne online

Najlepszym sposobem uzyskania profesjonalnej porady prawnej jest osobisty kontakt z adwokatem lub radcą prawnym w kancelarii. Podczas bezpośredniego kontaktu z klientem można omówić szczegółowo wszystkie istotne dla sprawy aspekty. Jeżeli jednak nie masz możliwości na osobistą wizytę z prawnikiem w kancelarii możesz zwrócić się do nas o uzyskanie porady online. Opisz nam swoją sprawę w e-mailu i napisz co chcesz uzyskać. Możesz dołączyć zeskanowane dokumenty w sprawie. My ze swojej strony wskażemy Ci jakie kroki należy podjąć, aby uzyskać poradę prawną od e-prawnika. Należy pamiętać, że na każdy e-mail odpowiadamy bez zbędnej zwłoki. W zależności od charakteru sprawy oraz Twoich oczekiwań możemy udzielić Ci przez internet e-porady prawnej, sporządzić na Twoje zlecenie pisemną opinię prawną, pismo procesowe typu pozew, wniosek, apelację, kasację, zażalenie.

Darmowe porady prawne

Adwokaci oraz radcowie prawni współpracujący z kancelarią udzielają bezpłatnych porad prawnych.

Gdzie i kiedy możesz uzyskać darmową poradę prawną?

Kancelaria adwokacka w ramach współpracy z dziennikiem NOWINY w Rzeszowie udziela nieodpłatnych porad prawnych w każdy wtorek miesiąca. W siedzibie gazety przy ul. Kraszewskiego w Rzeszowie można uzyskać pomoc. Warunkiem skorzystania z pomocy prawnej adwokata lub radcy prawnego jest posiadanie kuponu z gazety, który uprawnia czytelnika do skorzystania z bezpłatnej porady prawnej. W Rzeszowie niektóre kancelarie udzielają porad prawnych za darmo w ramach rządowego projektu. Projekt tej jest realizowany przez Ministerstwo Sprawiedliwości na podstawie ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Warunkiem skorzystania z tej formy pomocy prawnej jest zaliczenie do kręgu osób uprawnionych wyszczególnionych w ustawie. Kancelaria adwokacka zapewnia doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach prawa. Konsultacje prawne obejmują prawo prywatne, jak i publiczne. Jeżeli masz wątpliwości czy jesteśmy w stanie rozwiązać Twój problem, zadzwoń do nas. Twój doradca prawny udzielimy Ci stosownych informacji.

Telefoniczne porady prawne

Na zakończenie należy dodać, że w ramach stałej obsługi prawnej dla naszych klientów zapewniamy doraźną pomoc prawną w sytuacjach losowych.

Przewiń na górę