porady prawne Rzeszów bezpłatne nieodpłatne pro bonoDORADZTWO PRAWNE

Porady prawne udzielane przez prawników kancelarii adwokackiej dotyczą zarówno klientów indywidualnych, jaki i korporacyjnych. Zapewniamy doradztwo prawne również dla instytucji państwowych oraz samorządowych.

Porady prawne on-line

Najlepszym sposobem uzyskania właściwych informacji jest osobisty kontakt z adwokatem lub radcą prawnym. Podczas bezpośredniego kontaktu można bardzo szczegółowo omówić sprawę z klientem. Jeżeli jednak nie masz możliwości osobistego kontaktu z kancelarią możesz zwrócić się do nas ze swoim problem przez internet. Opisz w e-mailu swoją sprawę i co chciałbyś uzyskać. Wskażemy Ci jakie kroki należy podjąć, aby uzyskać poradę prawną on-line. Na każdy e-mail odpowiadamy bez zbędnej zwłoki. W zależności od charakteru sprawy oraz Twoich oczekiwań możemy udzielimy Ci porady prawnej, sporządzimy na Twoje zlecenie pisemną opinie prawną lub pismo procesowe typu pozew, wniosek, apelacje, zażalenie.

Bezpłatne porady prawne

Adwokaci oraz radcowie prawni współpracujący z kancelarią udzielają bezpłatnych porad prawnych. Gdzie i kiedy możesz uzyskać bezpłatną poradę prawną?

Kancelaria adwokacka w ramach współpracy z dziennikiem NOWINY w Rzeszowie udziela porad prawnych pro bono w każdy wtorek miesiąca w siedzibie gazety przy ul. Kraszewskiego w Rzeszowie. Warunkiem skorzystania z pomocy prawnej adwokata lub radcy prawnego jest posiadanie kuponu z gazety, który uprawnia czytelnika do skorzystania z darmowej porady prawnej.

Prawnicy kancelarii udzielają nieodpłatnych porad prawnych w ramach rządowego projektu realizowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości na podstawie ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej oraz edukacji prawnej. Warunkiem skorzystania z tej formy pomocy prawnej jest zaliczenie do kręgu osób uprawnionych zgodnie z ustawą.

Kancelaria adwokacka zapewnia doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach prawa. Konsultacje prawne obejmują takie dziedziny jak prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo spadkowe, prawo gospodarcze, prawo karne. Jeżeli masz wątpliwości czy jesteśmy w stanie rozwiązać Twój problem, zadzwoń do nas. Udzielimy Ci stosownych informacji.